Kişisel Web Blog

Daphne Consulting: Dijital Bakış Açısını Temeline Oturtmuş Bir Danışmanlık Şirketi

30.01.2019
155
Daphne Consulting: Dijital Bakış Açısını Temeline Oturtmuş Bir Danışmanlık Şirketi

2012′ de kurulan; Türkiye’de altı, Dubai’de dört senedir faaliyetlerini sürdüren Daphne Digital, yoluna “Daphne Consulting” olarak devam ediyor. Müşterilerine sunduğu hizmetleri genişleterek, yeni danışmanlık çözümleriyle büyümeyi ve tip portföyünü genişletmeyi hedefliyor.

Kuruluş vizyonu ve misyonu doğrultusunda her işletmenin özgün olduğuna inanan Daphne Consulting, alıştırma ortaklarının ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler üreterek, veriye dayalı analizlerle layık yaratan bir danışmanlık şirketi olarak hizmet veriyor. Seksenin üzerinde firmaya ayrı projelerde danışmanlık sağlamış olan Daphne ekibi, gezi, perakende, finans, e-ticaret, e-ihracat gibi dağıtılmış alanlarda edindiği yerel ve global idare tecrübesini çalışma ortaklarıyla paylaşmanın gururunu taşıyor.

Yetkinlikleri arasına eklediği yeni danışmanlık hizmetleriyle herif portföyünü de genişletmeyi hedefleyen Daphne, dijital dünyadaki faaliyetlerine Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu’daki firmalara hizmet vererek devam edecek.

Daphne Consulting Kurucu ve CEO’su Ayşenur Güven, Daphne Consulting’i “dijitalleşmeyi bir trend olarak adapte etmekten ziyade, dijital manzara açısını temeline oturtmuş bir danışmanlık şirketi” olarak tanımlıyor.

Egzersiz misyonumuz, datayı etkin iç görülere dönüştürerek ve içten noktaları birleştirerek alıştırma ortaklarımızın büyümesine manâlı ölçüde tezgâhtar olacak, doğrudan doğruya, ihtiyaca tarafından özelleştirilmiş ve katma değerli çözümler sunmaktır.

Vizyonumuz ise, dokunduğumuz her insan ve organizasyonun dataya görünüm açımızdan ilham alması ve güçlenmesidir; çünkü inanıyor ve biliyoruz oysa en ufak veri bile biraz özen, insan dokunuşu ve özelleştirme ile yaşamlarımızda fazla fark ve daha iyi deneyimler yaratacak anlamlı bulgulara dönüşebilir.

Daphne Consulting Kurucu Ortağı Ömer Sina Altaş: “Daphne olarak dijital dünyada sınırların olmadığını bir çok defa deneyimledik. Daphne Consulting olarak, Türkiye ve Dubai ofislerimizde sunduğumuz hizmetleri, Meslek Zekası & İleri Düzey Analizler, Tip Stratejisi & Pazarlama, Strateji Gelişimi & Yönetimi, Dijitalleşme, Yeni Meslek Kolları & Yeni Pazara Giriş başlıkları aşağı yeniden organize ettik. Geçmişte bu hizmetlerin bir kısmını egzersiz ortaklarımıza sunduk. Bugün ise, gelişmiş ve genişletilmiş versiyonlarının lansmanını gerçekleştiriyoruz. Türkiye’den başlayıp dünyaya açılan yolculuğumuzda müşterilerimizle birlikte yeni ufuklara yelken açacağız.”

Sağladığı danışmanlık hizmetleriyle, müşterileriyle birlikte Türkiye’deki e-ihracat hacminin önemli bir kısmına katkıda yer alan Daphne Consulting, Türkiye gibi ihracat potansiyeli çok yüksek olan bir üretim ülkesinin hedeflerine dışarı giden yolda e-ihracatın çok önemli bir yere sahip olduğunu düşünüyor ve gelecek dönemlerde bu konudaki çalışmaları bilhassa desteklemeyi planlıyor.

Daphne Consulting ve sunduğu hizmetler hakkında daha pozitif bilgi elde etmek için buradan ulaşabilirsiniz.

Ayşenur Güven Daphne Consulting Ömer Sina Altaş

Favorilere Ekle

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved