Kişisel Web Blog

Yeni güncellemesiyle Hadi, online TV olma yolunda

12.02.2019
128
Yeni güncellemesiyle Hadi, online TV olma yolunda

Yılbaşı gecesinde 201 bin 900 TL para ödülü dağıtan canlı online bilgi yarışması Hadi, hem iOS keza de Android cihazlar için yeni bir güncelleme yayınladı. Hadi‘nin yeni güncellemesi ile hafta içinde yayınlanacak olan tüm yarışmaları öbür slaytlar halinde görmek mümkün hale geldi.

Gün içinde en düşük iki müsabaka gerçekleştiren Hadi, yeni güncellemesiyle kullanıcılardaki kafa karışıklığını ortadan kaldırmayı ve yarışmalar için verilecek ödülün miktarının günler öncesinden bildirilmesini hedeflemiş gibi görünüyor. Örneğin; bugün yani 12 Şubat Salı günü Hadi Magazin, Pharmaton Özel Yarışması ve fizy Müzik Gecesi olmak üzere üç adet yarışma karşımıza çıkıyor. Bu yarışmaları yeni güncellemeden önce öğrenmek olası değildi. Sadece her yarışmadan önce Hadi uygulamasına girdiğiniz vakit ana sayfada bir sonraki yarışmanın hangisi olacağı çıkıyordu.

Hadi’deki yenilikler bununla da sınırlı kalmıyor. Birkaç hafta önce Hadi 100 adlı yeni bir konsept oluşturan Hadi, bu yarışmada ise büyük ödülü son 100’e kalan yarışmacılar arasında paylaştırıyor. Böylece kazanılan ödül de ortalamanın epey üstüne çıkmış oluyor.

Yayınlama akışı güncellemesiyle birlikte Hadi’nin tasarımında da minik şansın dönmesi olduğunu söyleyebiliriz. Bundan Böyle kullanıcının kazandığı ödül miktarı belli başlı sayfasının sağ üst köşesinde çıkıyor, jokerler ise en altta görünüyor. Birey ekstra joker satın almak isterse kalp sembolünün üzerine tıklıyor ve satın alma sayfasına yönlendiriliyor. Yayınlama akışının keza esas sayfada hadi logosunun aşağı bulunan dört sembolden en sağdakine tıklayınca da aşağıya uzayan bir liste biçiminde çıktığını da belirtelim.

Türk Telekom’un Eleq‘i ve Onedio’nun Oyna Kazan‘ı gibi rakipleri de günden güne gelişen Hadi’yi, iOS cihazlarınız için App Store‘dan, Android cihazlarınız için Google Play Store‘dan indirebilirsiniz.

Hadi

Favorilere Ekle

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved