Kişisel Web Blog

Webrazzi E-Ticaret 2019’un konferans programı belli oldu

14.02.2019
127
Webrazzi E-Ticaret 2019’un konferans programı belli oldu

Bu senenin ilk Webrazzi konferansı olan Webrazzi E-Ticaret 2019‘a sayılı günler kaldı. 20 Şubat Çarşamba günü, Raffles İstanbul’da gerçekleşecek konferansımızın ikinci tur konuşmacılarını da geçtiğimiz hafta sizlerle paylaşmıştık. Webrazzi E-Ticaret 2019‘un konferans programı da sonunda açıklandı!

İki salonda tüm gün boyunca gerçekleşecek konferansımızda, perakendede geleneksel markaların dijital rekabeti, e-ticaret dünyasında yaşanan rekabet, pazar yerleri vazgeçilmez konular arasında yerini alıyor. Bu yıl çift salonda gerçekleştireceğimiz etkinliğin gündeminde e-ihracat olacak. Tüm gün e-ihracat salonunda yerli markaların yurtdışındaki pazarlama adımları, cross border marketing, lojistik yönetimi de dahil olmak üzere merak ettikleriniz dair merak ettikleriniz önemli konuşmacılarıyla birlikte Webrazzi E-Ticaret 2019’da olacak.

Konferans programına ve konuşmacılara buradan göz atabilirsiniz.

Webrazzi E-Ticaret 2019’a, e-ticaret sektöründe yer alan ya da almak isteyen herkesi bekliyoruz. Konferansımıza gelip istediğiniz sunumu izleyebilir, sektörün önemli isimleriyle kahve molalarında tanışabilir ve networkünüzü genişletebilirsiniz. Webrazzi E-Ticaret 2019 konferansı için bilet almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

SPONSORLAR

Elmas Sponsor

Altın Sponsorlar

 

Gümüş Sponsorlar

   

Medya Sponsorları

  

Destekleyenler

 

Diğer yandan hemen aşağıda ‘Webrazzi konferanslarına katılmanın en kolay ve en uygun yolu‘ olarak tarif edebileceğimiz Webrazzi Pass hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca 2019 konferans takvimimize de göz atabilirsiniz. Herhangi bir soru ya da görüşünüzü bizimle paylaşmak içinse [email protected] e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Webrazzi Konferans Takvimi 2019

20 Şubat, Webrazzi E-Ticaret 2019, Raffles Istanbul
17 Nisan, Webrazzi Dijital 2019, Raffles Istanbul
16 Ekim, Webrazzi Summit 2019
11 Kasım, Webrazzi Developer 2019, Raffles Istanbul
11 Aralık, Webrazzi Fintech 2019, Raffles Istanbul

Webrazzi Pass, Webrazzi’nin 2019’daki tüm konferanslarına giriş hakkı sağlıyor!

Yıl içindeki tüm konferanslarımıza katılım hakkı sağlayan Webrazzi Pass, aynı zamanda büyük bir fiyat avantajı da sunuyor. Dilerseniz havale dilerseniz de online olarak kredi kartınızla ödeme yapabileceğiniz Webrazzi Pass’e 1 ya da 2 kişilik alımlar için 3.250 TL, 3 ve üzeri adetler içinse birim fiyatı 2.950 TL’den sahip olabilirsiniz.

20 Şubat Çarşamba günü görüşmek üzere!

Webrazzi E-Ticaret 2019

Favorilere Ekle

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved