Kişisel Web Blog

Yaklaşan beş Disney + münhasırının yeni fragmanlarını izleyin

31.08.2019
43

Disney +, hızlı bir şekilde herkesin Kasım ayında geleceği akış hizmeti haline geldi. 12. Hayır, Netflix'i "öldürmek" olmayacak. Ancak, ESulu + ile birlikte verilen 12.99 dolarlık paket sayesinde Hulu için bir nimet olacak. Ve aynı zamanda büyük şovların sevgilileri olarak bizi nimet edecek, çünkü Disney. Ve Yıldız Savaşları. Ve Marvel. Ve Disney Stüdyoları. Ve – aslında, bu behemden kaçan yok, gerçekten.

Ve Cuma günü D23 Fuarında, Disney bize birkaç ay içinde Disney + 'ya gelen orijinal şovların beşi için beş fragman attı.

Hadi bir bakalım.

Mandaloryalı

Bir ödül avcısı için burası zor. Mandaloryalı Jango ve Boba Fett'in hikayelerinden çok sonra, Star Wars evreninde yer almaktadır. (Unutulmaz olandan eski Yıldız Savaşları önyargılar ve ikincisi sonunda Han Solo'yu yakalayanı.

Müzikal Lise: Dizi

Eğer sevdiysen Lise Müzikali ilk altı kez (zaten her şeyden çok şey varmış gibi geliyor), diziye hazırlanın. İkonik lise türünü çok iyi bilen bir yaklaşım.

Leydi ve Serseri

Belli bir yaştakiler, ilk Disney çizgi filminde ilk aşk ve güzel İtalyan yemeklerinden bahsetti. Şimdi canlı yayında köpeklerimiz var. Ve Tessa Thompson, Justin Theroux, Janelle Monae, Yvette Nicole Brown, Ken Jeong, F. Murrary Abraham, Sam Elliott, Thomas Mann ve Kiersey Clemons ile birlikte çok iyi bir alçı.

Jeff Goldblum'a Göre Dünya

Kendisini Apartments.com reklamlarından biraz ayırmaya çalışan Jeff Goldblum'un başrol oynadığı bir şey. Yiyor. Bazı şeylerden etkileniyor. Dondurma, mavi kot pantolon ve dövmeler gibi. Ve belki dinozorlar. Asla bilemezsin.

Noelle

Noel Baba'nın çocuğu sıkılmış. Ama katil bir sesi var. Ve aile şirketi devraldı kardeşi Nick. Noel Baba, Noel'den bir hafta önce kaybolur. Ve, peki, hijinx ensue.

Şarkı olacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved