Kişisel Web Blog

Getir’in yemek siparişi servisi olan GetirYemek, belirli bölgelerde kullanıma sunuldu

08.02.2019
163
Getir’in yemek siparişi servisi olan GetirYemek, belirli bölgelerde kullanıma sunuldu

Geçtiğimiz Ocak ayının ilk günlerinde şirkete yakın kaynaklardan aldığımız duyumlara kadar Getir‘in önümüzdeki birkaç ay içerisinde yemek siparişi servisini hayata geçireceğini sizlere aktarmıştık. Bugün aldığımız bilgilere kadar Getir’in yemek siparişi servisi olan GetirYemek, şimdilik sınırlı bölgede kullanıma sunuldu.

Avrupa Yakası’da belirtilmiş bölgelerde kullanıma sunuldu

Şu an için yalnızca İstanbul’un Avrupa Yakası‘nda kullanıma sunulan GetirYemek, ilerleyen dönemlerde ise Anadolu Yakası için de kullanıma sunulacak. Şu lahza yalnızca Android platformu için faal durumda olan GetirYemek, önümüzdeki günlerde iOS platformu için de kullanıma sunulacak.

Epeyce kolay bir kullanıma sahip olan GetirYemek, yemek siparişi servisi sunan Scotty ve Glovo ile benzer bir alıştırma mantığına sahip durumda. Yani siparişinizi sizin adınıza teslim alıp lokasyonunuza teslim ediyor. Getir uygulamasına girdiğiniz anda karşınıza Getir ve GetirYemek seçenekleri çıkıyor. GetirYemek seçeneğine tıklayarak yakın çevrenizde bulunan restoranları görmeniz muhtemel.

Karşınıza meydana çıkan restoran seçme kısmında ise yakın çevrenizde yer alan restoranların en düşük yerleştirme tutarlarını, getirme ücretini ve ortalama teslimat süresi gibi bilgileri bulabiliyorsunuz. Şu lahza için 4,90 TL olan getirme ücretinin alınmadığını da ekleyelim.

Restoranların sayfalarının üstteki kısımlarında o restoranın sunduğu yiyeceklere kadar hazır olan kategorileri görebiliyorsunuz. Bu kategorilerden dilediğiniz ürünleri seçebilir ve sepetinize ekleyerek sipariş verebilirsiniz. Ödeme kısmında herhangi bir yemek kartı seçeneğinin bulunmadığını da belirtelim. GetirYemek’in ödeme sistemi Getir ile en ince ayrıntısına kadar benzer çalışıyor. Ödemeleri sipariş sırasında online olarak yapabiliyorsunuz. GetirYemek ile ilgili gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Getir GetirYemek

Favorilere Ekle

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved