Kişisel Web Blog

Samsung Galaxy S10 ailesi kripto cüzdan ile geliyor

24.01.2019
121
Samsung Galaxy S10 ailesi kripto cüzdan ile geliyor

Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Samsung Galaxy S10 ailesi, 20 Şubat tarihinde San Francisco’da düzenlenecek bir etkinlikle birlikte tanıtılacak. Tanıtılmasına bir aydan daha kısa zaman kalan Samsung Galaxy S10, önemli bir akıntı haberi ile karşımıza çıktı.

Sızdırılan görsellere kadar ekrana gömülü ön kamera kullanacak olan Samsung Galaxy S10, acayip bir nitelik daha sunacak. “Samsung Blockchain KeyStore” isimli bir özellik ile karşımıza meydana çıkan Samsung Galaxy S10, kullanıcılarına kripto cüzdan sunacak.

“Tehlikesiz ve rahat bir yer”

Şu lahza için Samsung Blockchain KeyStore’un detayları konusunda şirketten herhangi bir data paylaşılmadığını da ekleyelim. Sızdırılan görsellere göre kripto paralarınız için “Güvenli ve bakımlı bir yer” olarak tanımlanan Samsung Blockchain KeyStore, keza yeni bir cüzdan oluşturmanıza keza de diğer cüzdanlardaki kripto paraları aktarmanıza olanak tanıyor.

Şu lahza için sadece ethereumu destekleyen Samsung Blockchain KeyStore’un önümüzdeki dönemlerde bitcoin ve öteki kripto para birimlerini de desteklemesi bekleniyor. “Infinity O” ismine sahip olacak olan ekrana gömülü ön kamera, tıpkı Honor View 20 modelinde de gördüğümüz “Hole–Punch” olarak adlandırılan tasarım ile az daha iyice aynı. Samsung Galaxy S10  ve Samsung Blockchain KeyStore ile ilgili detayları sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Samsung Samsung Blockchain KeyStore Samsung Galaxy S10

Favorilere Ekle

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved