Kişisel Web Blog

Kenan Çolpan, Boğaziçi Ventures ortakları arasına katıldı

11.02.2019
144
Kenan Çolpan, Boğaziçi Ventures ortakları arasına katıldı

Ülkemizdeki girişimcileri çoğalma aşamasında destekleyen bir girişim sermayesi yatırım fonu olan Boğaziçi Ventures‘ın merkezi Dubai’de yer alan MBF Holding ile bir iş birliği protokolü imzaladığını sizlere geçtiğimiz Ocak ayında aktarmıştık. Bugün ise yeni bir haber ile karşımıza meydana çıkan Boğaziçi Ventures’ın ortakları arasına Kenan Çolpan katıldı.

25 yıllık profesyonel iş hayatında perakende ve yapı sektörlerinde kurduğu üç firmadan başarılı bir şekilde çıkış yapan Kenan Çolpan’ın daha önce 23 teknoloji girişimine bireysel olarak yatırım yaptığını da ekleyelim. Sadece yatırımcı yok aynı zamanda mentör kimliğine de sahip olan Çolpan, 2013 yılından bu yandan 6 yıl boyunca İTÜ Teknokent‘te CEO olarak görev yaparak her yıl binlerce başvurunun yapıldığı programlarda girişimleri inceleyerek jüri üyeliği görevini de üstlendi.

Kenan Çolpan’ın girişimcilik alanı ile beraber Kitlesel Fonlama Derneği, Türkiye Melek Yatırımcılar Derneği, İsviçre Ticaret Odası, DEİK, İTÜ Vakfı ve YGA gibi o kadar fazla sivil toplum kuruluşunda da değişik kademelerde tahsis ve üyelikleri bulunduğunu da ekleyelim.

Boğaziçi Ventures Kenan Çolpan

Favorilere Ekle

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved