Kişisel Web Blog

FOX’un online içerik platformu FOXplay, Türkiye’de de yayına alınıyor

09.01.2019
162
FOX’un online içerik platformu FOXplay, Türkiye’de de yayına alınıyor

Fox TV‘nin çoğu ülkede mevcut olan online platformu FOXplay, acilen de Türkiye için aktif ediliyor. Geleneksel izleme alışkanlıklarının yerini dijitale bırakmasıyla Netflix, Amazon Prime gibi platformlar da her yaştan izleyici kitlesini kendi bünyesine katmaya başladı. Halk artık televizyon başında yok, bilgisayarları ya da mobil cihazlarıyla süre geçirmeyi tercih ediyorlar. Durum böyle olunca her geçen gün yeni bir dijital platformla karşılaşmamız mümkün ayla geliyor.

FOXplay’de diziler, filmler, programlar, yarışmalar ve daha çoğu içeriğin yanı sıra, mobil, tablet ve Smart TV’ler üzerinden yalnızca dijitale özel olarak hazırlanan diziler ve programlar da izleyicilere sunulacak. FOX grubu bünyesinde FX, Fox Crime, National Geographic, Nat Geo Wild ve 24Kitchen gibi kanalların olduğunu düşündüğümüzde ise aklımıza ister istemez “İçerikler nasıl olacak?” sorusu geliyor. Görünüşe Göre bu sorunun yanıtını öğrenmek için birazcık daha beklememiz gerekecek.

FOXplay’in Türkiye’deki birincil içeriği gençler aralarında bir fenomen haline gelen 4N1K olacak. Büşra Yılmaz’ın 4N1K kitabından uyarlanan film, “4N1K Birincil Aşk” dizisiyle de gündeme gelmişti. Fakat 4N1K’nın şimdiki içeriği tamamen FOXplay için çekilen bir web dizisi olacak. Kısacası 4N1K, FOXplay’in birincil orijinal içeriği olacak. İzleyiciler FOXplay ile keza yeni içerikleri ayrıca de kaçırdıkları bölümleri izleyebilecekler. Ayrıca FOX’un dizi ve programlarının tüm eski bölümlerini de tıpatıp puhutv‘de olduğu gibi izleme imkanına sahip olacaklar.

FOXplay’i öteki platformlardan ayıracak acayip bir özelliği var; izleyiciler, o lahza beğendikleri birçok ürünü izleme deneyimlerini bozmadan satın alabilecekler. FOXplay’in şubat ayının başında yayınlama hayatına başlayacağını da hatırlatalım. FOXplay’e foxplay.com.tr ve FOX’un mobil uygulaması üzerinden ücretsiz olarak ulaşılabilecek.

Fox FOXplay

Favorilere Ekle

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved