Kişisel Web Blog

Doktorderki bu yıla dair gelişimini ve 2019 planını anlattı

26.12.2018
977
Doktorderki bu yıla dair gelişimini ve 2019 planını anlattı

Program ve kullanım indirme sitesi olarak faaliyet bildiren indir.com, ayrıca uygulama ayrıca de web sürümünün İngilizce versiyonunu yayına aldı. İndir.com, bu gelişmeyle birlikte yurtdışına açılmayı hedefliyor.

2011 yılında Windows programları odağında sektöre giriş yapan indir.com, sonradan ihtiyacın artmasıyla birlikte Mac, iOS ve Android içeriklerine de yer vermeye başladı. Mobil Uygulama Yarışması ile bir geliştiriciyi Silikon Vadisi’ne gönderen indir.com, İmza İnternet Teknolojileri’ne yan olarak yayınlama hayatına devam ediyor.

Bugüne kadar 100 binden pozitif içerik üretilen sitede içeriklerin 81 bini program ve uygulamalar hakkındayken, geri kalan içerikler ise teknoloji haberlerinden oluşuyor. Bir süredir İngilizce yayın yapmayı hedefine bölge indir.com’da şimdi binin üzerinde İngilizce içerik bulunuyor. İndir.com, bu sayıyı 20 binin üstüne çıkarmayı planlıyor. Sitenin İngilizce versiyonuna en.indir.com üzerinden ulaşabileceğinizi hatırlatalım.

İmza Teknolojileri Kurucu Ortağı Hasan Yaşar, İmza Teknolojileri olarak Türk girişimciler tarafından hazırlanan projelerin tanıdık olmayan pazarda tanıtılmasına katkı sağlamak istediklerini, Türk yazılım ve oyun projeleri yurt açık havada ne dek başarılı olursa sektörün pek genişleyeceğini söylüyor. İngilizce içerik üretmenin yeni bir tecrübe olacağını, bu alanda elde edilen data ve tecrübeler doğrultusunda diğer dillerde de yayın yapmayı hedeflediklerini belirten Yaşar, bugüne dek indir.com’u hazırlarken birçok insanın ve kurumun desteğini kazandıklarının ve yurt dışı sektörüne açılma sürecinde de bu desteklerin devamlılığının geleceğine inandıklarının altını çiziyor.

indir.com

Favorilere Ekle

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved