Kişisel Web Blog

Spotify, podcast girişimi Gimlet’i satın alabilir

07.02.2019
124
Spotify, podcast girişimi Gimlet’i satın alabilir

Günümüzün kayda değer batarya üreticilerinden olan ABD merkezli bir Energizer, 26 yeni akıllı telefon modeli ile karşımıza çıkacağını duyurdu. Geçtiğimiz yıllarda zeki telefon üretmeye başlaması ile bütün teknoloji dünyasını şaşırtan Energizer, Mobil Dünya Kongresi 2019‘da 26 yeni model tanıtacağını duyurdu.

Tanıtılacak olan akıllı telefon modelleri, çentik ekran, 18 bin mAh büyüklüğünde pil, pop-up kamera ve katlanabilir ekran gibi akıllı telefon dünyasında önemli sayılabilecek özelliklere sahip olacakları. Tabii ancak bu özelliklerin tek bir modelde olmayacağını da ekleyelim.

Power Max, Ultimate, Energy ve Hardcase

9to5Google göre paylaşılan bilgilere göre söz konusu 26 akıllı telefon, Power Max, Ultimate, Energy ve Hardcase olmak üzere 4 farklı akıllı telefon ailesine ayrılacaklar. 18 bin mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olacak olan model Power Max ailesinin en büyük üyesi olacak.

Söz konusu modelin dünyanın en büyük bataryaya sahip olacak olan zeki telefonu olacağını da ekleyelim. Şu lahza için en büyük bataryaya sahip olan zeki telefon modeli ise yine Energizer kadar üretilen 16 bin mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olan Power Max P16K Pro modeli.

Energizer’ın amiral gemisi modelleri ise pop-up kamera ve gözyaşı şeklide çentik tasarımı gibi özelliklere sahip olacak. Bu modellerin Ultimate akıllı telefon ailesine aza olması bekleniyor. Energizer Ultimate U620S Pop ve U630S Pop ismine sahip olması beklenen modellerin işlemci olarak P70 ve P22 MediaTek Helio işlemcilerini kullanması planlanıyor. Energizer’ın yeni zeki telefon modellerinin tanıtılması ile birlikte bütün detayları sizlere aktaracağız.

Energizer MWC 2019

Favorilere Ekle

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved