Kişisel Web Blog

Maskülen Stilin Başarılı İsmi: Blake Lively

25.12.2018
1.568

‘Gossip Girl’ dizisiyle adını tüm dünyaya duyuran ABD’li oyuncu Blake Lively, kariyeri ve Ryan Reynolds ile mutlu evliliğinin yanı sıra başarılı stili ile de gündemden düşmüyor. Moda tutkunlarının yakından takip ettiği Lively, maskülen stili en iyi taşıyan isim olarak anılıyor. Yıldız oyuncunun maskülen tarzını yakından inceleyelim.

Maskülen Stilin Başarılı İsmi: Blake Lively

Maskülen stil son yıllarda fazlasıyla popüler. Kadınlar da artık takım elbise, smokin gibi kıyafetleri rahatlıkla giyebiliyor. Maskülen stili tercih eden pek çok ünlü isim var. Ancak bir tanesi var ki bu konuda çok başarılı: Blake Lively…

Blake Lively ile ilgili bilmeniz gereken ilk şey; asla bir stil danışmanı ile çalışmaması. Ünlü oyuncu galalarda, davetlerde, TV programlarında, kırmızı halılarda giydiği tüm kıyafetleri kendisi seçiyor. 

İşte Lively’i diğer tüm ‘stil ikonu’ olarak anılan isimlerden de bu özelliği ayırıyor. Oyuncu, stil konusunda bir hayli zevk sahibi ve pek çok kadına da ilham kaynağı oluyor.

Blake Lively, her ne kadar feminen bir tarza sahip olsa da son dönemlerde onu sıklıkla maskülen kıyafetlerle görüyoruz.

Özellikle son filmi ‘Küçük Bir Rica’da (A simple Favor) hayat verdiği karakterin maskülen stilinden etkilenen oyuncu, şimdilerde bu stilin en başarılı taşıyıcılarından oldu.

Lively’i sadece kırmızı halılarda değil, sokak stilinde de maskülen kıyafetler içinde görüyoruz.

KENDALL JENNER’IN FEMİNEN TARZI

Maskülen tarzdaki kıyafetlerine mutlaka feminen bir dokunuş ekleyen Blake Lively’nin tercihi genelde ayakkabıdan yana oluyor.

Oyuncu, makyajını abartmıyor, saçlarını ise genellikle doğal halde bırakmayı tercih ediyor. 

Kıyafetlerini ise çoğunlukla Versace, Ralph Lauren ve Michael Kors tasarımlarından seçiyor.

MAHMURE ÖZEL

Yayın tarihi: 19.12.2018

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved