Kişisel Web Blog

Alaçatı’nın en iyi butik otelini keşfettim!

03.05.2018
1.592

Alaçatı’nın en iyi butik otelini keşfettim ve size Boreas Butik Oteli tavsiye ediyorum çünkü Alaçatı’daki kalınacak en güzel oteldir.

Alaçatı’nın en iyi butik otelini keşfettim!

Alaçatı’nın kaldırım taşlarından sokaklarını, mavi kapılarını, pastanelerden gelen kurabiye kokularını çok severim. Her yıl mutlaka gider, ikinci evim olarak gördüğüm Boreas Butik Otel’de kalırım.

Geçtiğimiz yaz Boreas Butik Otel’de kalmak benim için gerçekten çok keyifliydi. Sabah erken uyanıp mis gibi kahvemi içtim. Otelin bisikletlerinden birine atlayıp Alaçatı sokaklarını dolaştım. Sonra her biri anne eli değmiş gibi hazırlanan kahvaltısıyla mutlu oldum.

Odamın penceresinden havuz görünüyordu, arada bir başımı kaldırıp o manzaraya bakmak, gerçekten harikaydı! Ama tabii ki kendimi daha fazla tutamadım ama bikinilerimi giyip yüzmeye başladım.

Ben sizden samimi tavsiye: Eğer Alaçatı’ya gidiyorsanız, kesinlikle Boreas Butik Otel’de kalın. Hem konumu hem gelen misafirlerin profilleri gayet düzgün. İşletmecisi müthiş ilgili, kahvaltıda birlikte oturup sohbet ettik, Alaçatı’nın tarihini konuştuk.

Bu arada ben, her zaman ve her yerde spor yapmayı seviyorum. Alaçatı Boreas Butik Otel’de havuzun yanına spor matımı serdim, müthiş bir havada fitness egzersizlerimi yaptım. Demek istediğim, bu kadar rahat ve insanın kendini evinde hissettiği bir yer.

Türk ve Rum nüfusunun etkisi ile şekillenmiş tarihi dokusu ile büyüleyen Alaçatı, bu sezon da şehirden uzaklaşmak isteyenlerin kurtarıcısı oluyor. Alaçatı’nın vazgeçilmez adresi Boreas Butik Otel, eşsiz mimarisi ve özgün iç dekorasyonuyla herkesi kendine hayran bırakırken en güzel anlarınıza da şahit olmayı bekliyor.

Huzurlu bir tatil geçirmek ve güzel anlar biriktirmek isteyen herkesin tercihi Boreas Butik Otel, Lodos, Meltem, Samyeli, Zefir, Sirokko, Tayfun gibi rüzgâr isimlerinin verildiği 21 çok özel odadan oluşuyor.

Altı adet balkonlu, dört adet şömineli, üç adet cumbalı ve sekiz adet bahçe-havuz manzaralı, geleneksel Alaçatı mimarisiyle tasarlanan ve her biri kendine özgü odaları, yaz-kış huzura kaçış için Boreas’ta sizleri bekliyor.

İster bahçesinde huzur dolu bir dinlence ve havuz keyfi, isterseniz Alaçatı’nın muhteşem çarşısına bir yürüyüş ve alış veriş, isterseniz Boreas’ın misafirleri için düşündüğü bisiklet keyfi…

Boreas Butik Otel düşlerinizdeki tatili yaşamak için sizi bekliyor.

www.boreasbutikotel.com

Bilgi & Rezervasyon : 02327167980 info@boreasbutikotel.com.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved