Kişisel Web Blog

Zarif giyinmenin şık yollarını öğrenin!

25.12.2018
1.556

Kıyafet ve stil hissettiklerinizi yansıtır ve insanların size davranış biçimi belirler. Zarif giyinmenin şık yollarını öğrenerek sadece özel günlerde değil her zaman zarif olabilirsiniz. 

Zarif giyinmenin şık yollarını öğrenin!

Zarif giyindiğimiz zaman kendimizi daha saygın, daha güzel ve daha alımlı hissederiz. Biz böyle hissettiğimiz için karşı tarafa da bu enerjiyi yollayarak insanların bize nazikçe yaklaşmalarını sağlarız. Kıyafet ve stil hissettiklerinizi yansıtır ve insanların size davranış biçimi belirler. Zarif giyinmenin şık yollarını öğrenerek sadece özel günlerde değil her zaman zarif olabilirsiniz.

Basit parçalar seçin

Çok fazla cafcaflı olmayan basic parçalar seçerek stilinizi oluşturabilir ve zarif giyinebilirsiniz. Size yakışan parçaları seçin ve bu parçalarda basit çizgilerin olmasına özen gösterin. Örneğin beyaz bir gömlek her ne kadar basit bir parça olsa da sizi çok zarif ve şık gösterebilir.

Klasik parçalar her zaman önemlidir

Küçük siyah elbiseniz, sizi gündüz etkinliklerinde de, iş toplantılarında da, romantik akşam yemeğinde de harika gösterir. Böyle klasik parçalardan edinerek aksesuarlarla zarif ve şık görünebilirsiniz.

İyi aksesuarlar

Zarif giyinmek istiyorsanız, çanta ve ayakkabılarınıza ekstra özen göstermelisiniz. Tıpkı kıyafet seçimindeki gibi çanta ve ayakkabılarınızı da basic parçalardan seçmeye çalışın. Mesela orta boy topuğu olan bir sade bir sivri burun tüm kombinlerle harika gidebilir. Taba rengi deri bir çanta ise tüm renklerle uyum sağlayacaktır.

Duruş önemli

Üzerinizde çok ucuza aldığınız bir kıyafet dahi olsa, duruşunuzla kıyafetin kalitesini artırabilirsiniz. Aynı şekilde çok pahalı bir kıyafeti eğik bir duruşla taşırsanız tüm alımınız kaybolcaktır. Her zaman başınız dik yürüyün ve oturduğunuz zaman dik oturmaya özen gösterin.

Doğru renkler

Nötr renkler yani siyah ve beyaz başta olmak üzere, dolabınızı yenileyin. Renkli parçaları giymek istiyorsanız, bunları nötr renklerle kombinleyin ve zarafetinize zarafet katın.

Zarif giyinmenin şık yollarını öğrendiniz. Aşağıdaki konu başlıkları da ilginizi çekebilir:

Daha zayıf görünmenin yolları

Kışın şık olmak için nasıl giyinmeli?

Vücut tipine göre giyinme tüyoları

ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved