Kişisel Web Blog

Web ve mobil uygulamalar için görselleri optimize eden araç: Assetsizr

21.01.2019
131
Web ve mobil uygulamalar için görselleri optimize eden araç: Assetsizr

Dubé tarafından üretilen Assetsizr, kullanıcılarının görselleri web ve mobil uygulamalara göre her tarafta boyutlandırmasını ve optimize etmesini sağlıyor. Böylece görsellerin doğru boyutlarda olması için yaşanan zorlukların ortadan kaldırılması amaçlanıyor.

Sürükle bırak prensibiyle görselleri araca yükleyebiliyor ve ardından çabucak netice alabiliyorsunuz. Kısa süreliğine kullanımı ücretsiz olan Assetsizr, kıymetli bir Mac uygulaması olarak öne çıkıyor. Aracın 23 saniye gibi kısa bir sürede 3000 piksellik ve 687 KB boyutunda bir görseli 2000 piksel ve 153 KB’a dönüştürebiliyor.

Sonuçlara varmak için fazla beklenmemesi bir fayda olarak öne çıkarken, dilekçe kolaylığı da görsel boyutlandırma konusunda kullanılabilirliğini arttırıyor.

Bunun yanı sıra Assetizr’da dosyaların ismini zahmetsizce değiştirebileceğinizi belirtelim. Assetizr manuel olarak isim değiştirmenize gerek kalmadan dosyaları aynı ismin altında toplayabiliyor. Benzer anda bir fazla dosyayı işleyebildiğiniz Assetizr, bir program olarak bilgisayarınızda siklet yaratmıyor. Assetizr, görselleri boyutlandırırken, optimizasyon kalitesinden taviz vermediğini de ekleyelim.

Assetsizr

Favorilere Ekle

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved