Kişisel Web Blog

TCL, IFA 2019’da ilk kendi markalı akıllı telefonunu tanıtacak

31.08.2019
136

Takip ettiğiniz teknoloji dünyasının hangi segmentine bağlı olarak, TCL markası sizin için birkaç şey ifade edebilir. Bazı insanlar için, TCL iyi, bütçe TV ile eş anlamlıdır. Diğerleri için TCL'yi günümüz Alcatel ve BlackBerry telefonlarının ana şirketi olarak tanıyorlar.

Bununla birlikte, IFA 2019'da, ilk TCL markalı akıllı telefon serisi olan şirket için yeni bir şeye ilk kez bakacağız.

TCL Küresel Pazarlama Genel Müdürü Başına, Stefan Streit:

IFA 2019 için planladığımız şey TCL İletişim'in geleceğine heyecan verici bir bakış – akıllı telefonlar, 5G cihazları ve Project Archery giyilebilir ekranımızın ilk tanıtımı da dahil olmak üzere tüm yeni kategorileri içeriyor.

Bu ayın başından itibaren sızdırılmış bir TCL yol haritası bize birkaç 5G telefon ve katlanabilir bir tablet dahil olmak üzere şirketin bazı cihazlarına bir bakış attı.

TCL'nin Global Ürün Merkezi Genel Müdürü Shane Lee de haberi şöyle yorumladı:

Yeni TCL mobil ürünler hattımızı, artan tüketici elektroniği portföyümüzün merkezi olarak görüyor, müşterilerimiz için ev içinde ve dışında daha ilgi çekici deneyimler oluşturuyoruz. TCL'nin dikey entegrasyon ve ürün ekosisteminden yararlanmaya devam ederek, TCL kapsamında gerçek bir amiral gemisi mobil markası geliştirmeye ve yaratmaya odaklanırken, aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizin bizden bekledikleri erişilebilirliği ve kaliteyi sunmaya odaklanıyoruz. .

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved