Kişisel Web Blog

Tasarımcı ve yazılımcılara uzaktan çalışma imkanı sunan iş ilanları platformu: Designmodo Jobs

03.01.2019
165

Postcards ve Slides ürünlerinin üreticisi Designmodo, şu anda de tasarımcılar ve yazılım geliştiriciler için yeni meslek platformuyla karşımızda. Designmodo’nun sitesinde yer alan iş ilanlarında, hem bütün zamanlı keza de uzak yardım verebileceğiniz işleri bulabiliyorsunuz.

Sitede Kıdemli Java Geliştiricisinden Dijital Tasarımcıya, Deneme Otomasyon Mühendisinden Tasarım Direktörüne değin bir fazla öbür açık pozisyona yer veriliyor. Ilk etapta liste görünümünde karşınıza meydana çıkan bu ilanlarda, dükkan, konum ve ilanın yayınlanma zamanı gibi bilgilere erişebiliyorsunuz.

Iş ilanlarına tıklandığınızda ise işverenlerin Glassdoor ve Lever gibi öbür platformlarda yayına aldığı iş ilanlarına yönlendiriliyorsunuz. Platformda henüz fazla pozitif meslek ilanı bulamasa da sitenin sağ tarafında bulunan filtrelerden faydalanabiliyorsunuz. Filtreler şimdilik iş tanımı ve  egzersiz şekli ile sınırlı, tekrar ilanların artışıyla birlikte filtrelerde çoğaltma yaşanması da mümkün.

Eğer ekibinize dahil edecek bir geliştirici ya da tasarımcı arıyorsanız Designmodo’da bildiri yayınlamak ilgi çekici olabilir. Zira şirket hali hazırda iyi segmente edilmiş bir amaç kitleye hitap ediyor.Bir De meslek ilanı oluşturmak için karşınıza meydana çıkan ekran birçok platformdan fazla daha basit kurgulanmış durumda.

öte yandan meslek ilanlarının dolar üzerinden ücretlendirdiğini düşünürsek Türkiye’deki işverenlerin burada ilan yayınlamaya sıcak bakmayacağını söyleyebiliriz. gerçi merak edenler için ücretleri paylaşmakta avantaj var. Eğer ilanınızı, işe alım yapana dek Designmodo’da yakalamak istiyorsanız, aylık 49 dolara abone olabiliyorsunuz. Oysa yalnızca bir 30 jurnal bir bildiri yayınlamak istiyorsanız bu fiyat 69 dolara çıkıyor.

Designmodo’nun referansları aralarında Spotify’dan Amazon’a, Facebook’tan Twitter’a bir çok tanınmış teknolojik şirket yer alıyor. Şu yayında olan ilanlara baktığımızda ise tekrar Asana, Canva ve Mozilla gibi dijital ağırlıklı şirketler dikkat çekiyor. Diğer Taraftan platform, aylık 800 bin görüntüleme, 550 bin sosyal ağ takipçisi ve 143 bin e-posta abonesi gibi verilerle işe alım konusunda gelecek vaadediyor.

Designmodo iş ilanları

Favorilere Ekle

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved