Kişisel Web Blog

Spor merkezleri için abonelik sistemi sunan Sports & Merits, 100 spor merkezine ulaştı

04.01.2019
145
Spor merkezleri için abonelik sistemi sunan Sports & Merits, 100 spor merkezine ulaştı

2017 yılının Temmuz ayında tek abonelik ile öbür spor ve yoga salonlarına sınırsız erişim karşılayan bir girişim olan Sports & Merits‘cilt sizlere bahsetmiştik. İstanbul, Ankara ve İzmir’in arkasından Sakarya‘da da hizmet vermeye başlayan Sports & Merits, toplamda takriben 10 bin üyeye sahip. Sports & Merits’in 2019 yılı içinde 3 yeni şehirde hizmet vermeyi planladığını da belirtelim.

Toplamda 100‘e yakın spor merkezi ile anlaşması olan Sports & Merits, spor merkezlerinin haricinde aktivite merkezlerini de platformuna eklemeye başladı. İlerleyen dönemlerde platforma buz pateni ve kaya tırmanışı gibi aktivitelerin ekleneceğini de belirtelim.

Hande Enes’cilt 100 bin TL tohum yatırımı aldı

Cirosunu son 1 sene içinde yaklaşık 3 katına çıkaran Sports & Merits, hatırlatmak icabında şirket çalışanları için Sinemia güya bir sistem sunuyor. Yaklaşık Olarak bütün sektörlerden müşterilere sahip durumda olan Sports & Merits, Hande Enes’deri 100 bin dolarlık bir tohum yatırımı da aldı. Hande Enes‘in bir yatırımcı gibi değil de tıpkı bir girişimci gibi ekibe katkıda bulunduğu gösteren Sports & Merits ekibi, laf konusu yatırımı bir “smart money“olarak görüyor.

Alınan yatırımı ürün geliştirme için kullanan Sports & Merits, paylaşılan bilgilere göre kısa vakit içinde yeni bir yatırım haberi ile de karşımıza çıkacak. Bilhassa geçtiğimiz son 2-3 ayda ürün geliştirme çalışmalarına tüm hızı ile devam eden Sports & Merits, üyelerinden gelen geri bildirimler sonucunda üyelerin kendi antrenman programlarını yazabilecekleri bir modül de oluşturdu.

Bu modül tamamen üyeler kimseye gereklilik duymadan kendi programlarını oluşturabiliyorlar. bununla beraber programlar içinde hareketlerin nasıl yapılacağı ile ilgili ayrıntı olduğunu da ekleyelim. İlerleyen dönemlerde platforma üye sayfaları ve arkadaş olma gibi özelliklerin ekleneceğini de belirtelim.

Sports and Merits

Favorilere Ekle

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved