Kişisel Web Blog

Pixel 4 XL ve Note 10 Plus kamera karşılaştırması!

14.09.2019
595

Google Piksel 4 ve Piksel 4 XL Modellerle ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Telefon henüz tanıtılmadı Vietnam’da ele geçirildi ve inceleme videosunun yayınlandığını duyurduk.

Google'ın Pixel 4 serisinde kameraya geri çift Bu modellerin kamera performansı oldukça meraklı. Bu konuda ilk test Google Pixel 4 XL vs Galaxy Note 10 Plus kamera karşılaştırması Öyleydi.

Google Pixel 4 XL ve Not 10 Plus kamera karşılaştırması!

YouTube kanalı ReLab tarafından yayınlanan karşılaştırma videosuna geçmeden önce bir detayı vurgulamamız gerekiyor. Piksel 4 XL'de demo yazılımı yüklü ve bu nedenle tüm kamera modları çalışmıyor Rapor diyor.

Not 10 Plus'ın geniş dinamik aralık ve renk aralığında çok başarılı olduğunu unutmayın. Pixel 4 ile çekilen resimler, renkler gerçeğe yakınken daha sıcak bir renk tonu gösteriyor.

Bu bağlamda, Not 10 Plus ile çekilen fotoğraf daha fazla dikkat çekiyor. Portre değiştirildiğinde, renk tonlarındaki fark çok daha iyidir. Galaxy Note 10'daki arkaplanı bulanıklaştırma konusunda küçük sorunlar olsa da, her iki cihaz da bunu iyi yapabilir.

Cihazlarla çekilmiş çok fotoğraf var. Ancak, demo yazılımının Google Pixel 4 XL üzerine kurulu olması, cihaz piyasaya çıktığında testin tekrar yapılması gerektiği gerçeğini bize bırakıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved