Kişisel Web Blog

Netflix’in ilk yerli dizisi Hakan: Muhafız, 3. ve 4. sezon onaylarını aldı

10.01.2019
181
Netflix’in ilk yerli dizisi Hakan: Muhafız, 3. ve 4. sezon onaylarını aldı

2018 yılının son günlerinde karşımıza çıkan Netflix Türkiye‘nin birincil orijinal içeriği olan Hakan: Muhafız, oldukça acayip bir haber ile karşımıza çıktı. Bugün paylaşılan bilgilere kadar birincil sezonu takriben 1 ay önce yayınlanan Hakan: Muhafız dizisi, 3. ve 4. sezon onaylarını aldı.

Hakan: Muhafız dizisinde neleri beğenip neleri beğenmediğimizi “Hakan: Muhafız, Netflix’in Türkiye’ye mi, Türkiye’nin Netflix’e mi hediyesi?” yazımızda uzun uzun anlatmıştık. 14 Aralık tarihinde 190 ülkede benzer anda gösterime giren Hakan: Muhafız, açık konuşmak gerekirse beni o kadar mutlu eden bir üretim olmayı başaramamıştı.

Ama ilk sezonunun yayınlanmasından fazla kısa bir süre daha sonra dizinin 3. ve 4. sezonları için tasdik veren Netflix, sanırım benimle aynı fikirde yok. 30 Aralık tarihinde The New York Times‘ta da kendine yer bulan Hakan: Muhafız, Netflix’in yüzünü güldürmüş gibi görünüyor.

Yeni oyuncular kadroya dahil oldu

Kısa sürede keza ülkemizde ayrıca de yurt açık havada dikkatleri çeken bir yapıma dönüşen Hakan: Muhafız, 2. sezonunda kadrosuna yeni isimler de dahil edecek. Paylaşılan bilgilere kadar dizinin ikinci sezonunda Engin Öztürk, Boran Kuzum, Saygıdeğer Soysal ve dizinin ilk sezonunda çok kısa da olsa gördüğümüz Burçin Terzioğlu gibi önemli isimler de yer alacak.

Dizinin 3. ve 4. sezonlar için hazırlıklara başlandığını ve önümüzdeki aylarda ise dizinin çekimlerine başlanacağını da ekleyelim. Dizinin 2. sezonunun ne tamamen ne zaman yayınlanacağı konusunda ise herhangi bir bilgi paylaşılmadı fakat yeni sezonların 2020 yılında yayına girmesinin planlandığını da belirtelim.

Dünyanın dört bir yan izleyicilerden gelen tepkilerden sevinç duyduklarını dile getiren Netflix Uluslararası Yapımlar Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl, fazla yetenekli bir oyuncu kadrosu ve yapım ekibiyle birlikte 2 sezon daha çekecek oldukları için heyecanlı olduklarını belirtti.

Aşk, aksiyon, komedi, macera gibi Türk dramalarından alışık olduğumuz temaların yanı sıra inanılmaz öğeler de içeren, İstanbul’u hikayenin odağında tutan Hakan: Muhafız doğruca tüm dünyadaki izleyicilerinin Türk yapımlarının başarısına bir kere daha tanık olduğunu düşündüklerini de dile getiren Luegenbiehl, bu hikayeyi daha da genişleterek izleyicileri ile buluşturacak olmaktan büyük mutluluk duyduklarını da sözlerine ekledi. Dizinin 2. sezonu yayınlandığında görüşlerimizi sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Hakan: Muhafız Netflix Netflix Türkiye

Favorilere Ekle

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved