Kişisel Web Blog

İPhone 11 için kötü haber kablosuz şarj özelliği ters!

14.09.2019
162

Huawei Mate 20 Pro, Samsung Galaxy S10 ve Galaxy Note 10 gibi mevcut akıllı telefonlar Ters kablosuz şarj özelliği Apple ile. iPhone 11 serisi / Yeni iPhone modellerinin uzun zamandır bu teknolojiyi içermesi bekleniyordu.

Tanıtımdan bir hafta önce analist Ming-Chi KuoYeni modellerin kablosuz bağlantılarının tersine çevrilmeyeceğini açıkladı. Beklendiği gibi ve 10 Eylül’de iPhone 11, iPhone 11 Pro ve Pro Max modeller bu özellikten bahsetmedi.

iPhone 11 yazılımı, ters kablosuz şarj etme özelliğini kapattı!

Şarj verimliliği, Apple'ın gereksinimlerini karşılamayacak en büyük sebep gosterildigi gibi. Ancak, Sonny Dickson tarafından Twitter'ın payına göre, iPhone 11 serisi, ters kablosuz şarj için gerekli donanıma sahip, ancak Apple bunu yazılımda engeller. Öyleyse, Apple’ın yeni iPhone’lara AirPod'ları veya Apple Watch'u Şarj Etme mümkün.

Bu iddia doğruysa, Ming-Chi Kuo’nun belirttiği gibi ters ücreti iptal kararı Son anda Apple, donanımı kaldırmak için zamana sahip olmayabilir. Yeni iPhone modellerinin pil kapasitesindeki artış, bu özelliğin daha önce dikkate alındığını doğrulayan faktörlerden biri. Batarya bu işlem sırasında kullanıldığından, cihazların batarya kapasitesi yüksek olmalıdır.

iPhone XS Max'a kıyasla iPhone 11 Pro Max 5 saat daha uzun pil ömrü Sunduğu. Bu özellik gelecekte yazılım güncellemesiyle etkinleştirilecek mi? hemen hemen tüm analistler "Cevapsız Verilmesi.

Bir iPhone 11 ters kablosuz şarj cihazı eksikliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved