Kişisel Web Blog

İnsanlar Reddit'in fotoğrafı sayesinde Steve Jobs'un hayatta olduğuna ikna oldular

31.08.2019
42

Komplo teorisyenleri, Steve Jobs'a çarpıcı şekilde benzeyen bir adamın fotoğrafını çıldırtmıştır. Görüntü Reddit'te ortaya çıktı ve o zamandan beri binlerce kişiyi büyüttü, birçok insan benzerliklerde şaşkınlıklarını dile getirdi.

Reddit kullanıcısı, "Bunun bir şaka olması gerektiğini biliyorum, ancak WTF, bu adam Steve Jobs'a çok rastgele benziyor" dedi.

Reddit kullanıcısı, "Ölümünü 2pac (sahte bir şekilde Brezilya ya da Küba'da yaşayan) gibi yalanladı" dedi.

Resmin Mısır'da çekildiği iddia edildi ve geceleri masada oturan bir adam vardı. İlk bakışta, Apple CEO'sunun bir resmi olduğuna yemin ederdiniz; tel kafes gözlük, kısa sakal, inceltme saç. Adamın bir sonraki büyük ürününü düşünüyormuş gibi adam elini çenesine bile çekiyor.

Fakat Jobs 2011 yılında pankreas kanseri vefat etti – ve hayır, Apple kurucu ortağı ölümünü yapmadı ve Jim Morrison ya da Elvis ile saklanmadı.

Ünlü doppelgängers bulmak düşündüğünden daha yaygındır. Bu sadece çok ikna edici olur. Onu daha da ilginç yapan şey, fotoğrafı çevreleyen gizemdir. Bu adam kim? Steve Jobs gibi göründüğünü biliyor mu? Steve Jobs'un uzun süredir kaybettiği bir ikiz var mı?

Reddit kullanıcısı "Siyah kaplumbağa boynu takmıyor" dedi. “O değil.”

Gizem çözüldü.

Steve Jobs Remebering

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved