Kişisel Web Blog

HEX ve Jim Lee, çizgi roman koleksiyoncuları için bir sırt çantası oluşturmak için işbirliği yaptı

31.08.2019
110

Çizgi romanlarınızı da yanınıza almak, dikkat gerektiren, birkaç koruma katmanı ve terli avuç içi gerektiren, göz korkutucu bir iştir. Yeni HEX x Jim Lee Kollektörleri Sırt Çantası ile kolaylaştırın. DC Comics'ten Jim Lee ile tasarlanan bu sırt çantası, özellikle koleksiyoncular düşünülerek tasarlandı, ancak muhtemelen her tür inek hobisi için kullanışlı olabilir. Şimdi bu fiyat 139.95 dolara düşüyor, ancak Quadpay kullanarak bu fiyatı 34.99 dolardan dördü ücretsiz ödemelere bölebilirsiniz.

Çizgi roman özellikleri, en fazla altı kapsüllenmiş çizgi romanın yer aldığı, tek tek çizgili astarlı taşıma cepleri biçiminde geliyor. Muhtemelen bu cepleri TTG aksesuarları veya oyun kartuşları gibi bir şey taşımak için de kullanabilirsiniz. Çizgi roman fiyat rehberiniz için özel bir büyük cep de var, ancak bir kez daha bu cep değiştirilebilir.

Diğer özellikler arasında hırsızlık önleme fermuar kilidi, ayarlanabilir yan su şişesi cepleri, telefonunuz ve güneş gözlükleriniz için harici bir bölme ve yastıklı bir dizüstü bilgisayar kılıfı bulunur. Özel bir Jim Lee Batman astarı ve lastik dış etiketi bile var. Bir diğer güzel ekleme, poster tüpleri için özel bir saklama alanıdır ve bu çantayı mükemmel bir konvansiyon haline getirir.

Bağlantılarımızı kullanarak satın alımlar için komisyon kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved