Kişisel Web Blog

Her Erkeğin Sevdiği Kadından Duymak İstediği 7 Şey

21.02.2019
1.542

Erkekler sevgilerini belli etme konusunda bazen kadınlar kadar açık olamayabiliyorlar. Ancak bu onların da sevgi sözcükleri duymayı sevmediği anlamına gelmiyor. Unutmayın, iltifat eden taraf hep erkekler olmak zorunda değil. Her erkeğin sevdiği kadından duymak istediği 7 şeyi aşağıya bırakıyoruz.

Her Erkeğin Sevdiği Kadından Duymak İstediği 7 Şey

“Seninle olduğum için çok şanslıyım”

Bu cümleyi duymak kimi mutlu etmez ki! Sevgilinize/eşinizi arada bir kuracağınız bu cümle, onu size daha da yakınlaştıracak ve kendini iyi hissetmesini sağlayacak.

“Çok güçlüsün”

Erkekler, sevdiği kadının gözünde güçlü olmaya bayılırlar. Ona ne kadar güçlü olduğunu ve çok iyi göründüğünü söyleyin. Bu destek sevgilinize motivasyon olacaktır. 

“Benim için yaptıklarına teşekkür ederim”

Takdir her ilişkide önemlidir. Muhtemelen sevgilinizin sizin için yaptığı tüm büyük ve küçük şeyleri fark etmişsinizdir. Öyleyse neden bir şey söylemiyorsunuz? 

“Gerçekten üzgünüm”

Bu listedeki en tatlı şey olmayabilir, ama en önemlilerinden biri. Partnerinizle tarıştığınızda ya da onu üzdüğünüzü düşündüğünüzde afedersin demek çok zor değil. Bir tartışmadan sonra özür dilemek, sağlıklı bir ilişkinin ana bileşenidir ve bu basit jest olmadan ilerleyemezsiniz. Özür dilerken bunu bir görev gibi yapmayın, samimi olmayı unutmayın.

“Sana güveniyorum”

Eşinizin ona güvendiğinizi bilmesi ve size güvenmesini istemek gerçekten önemlidir. Böyle duygularını açığa vurmak, ilişkinizi tamamen yeni bir seviyeye getirecektir.

“Çok çekici görünüyorsun”

Hiç beklemediği bir anda, size yakışıklı görünmek için çaba harcamadığı, en doğal halindeyken ona bunu söyleyebilirsiniz. Beklenmedik iltifatınız kendine olan güvenin yanı sıra aranızdaki sıcaklığı da artıracaktır. 

“Yapabileceğini biliyorum”

Yolu kendi başına bulmak istiyor, akşam yemeği seçimini ona bırakmanızı istiyor ya da evdeki bozuk eşyayı tamir etmek istiyor olabilir. Böyle anlarda her zaman karşı çıkmak doğru değildir. Geri çekilin ve onun halletmesine izin verin. Bu ona inandığınızın en önemli kanıtıdır. Kendini değerli ve güçlü hissettirir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved