Kişisel Web Blog

Galaxy Note 10 ve Note 10+ için en iyi Spigen kılıfları

31.08.2019
68

En iyi
Galaxy Note 10 ve Note 10+ için Spigen kılıfları
TechnoBuffalo
2019

Şimdi Samsung Galaxy Note 10 ve Samsung Galaxy Note 10+ piyasaya sunulduğundan, oradaki en iyi kasaları bulmakla meşguldük. Akıllı telefon aksesuarlarındaki en büyük isimlerden biri Spigen'dir ve sundukları her şeyi kontrol etmeye istekliydik. İşte sunduğumuz en sevdiğimiz Galaxy Note 10 kılıfları. Unutmayın, tüm bu modellerin hem Not 10 hem de Not 10+ için mevcut olduklarını unutmayın.

Genel olarak en iyisi: Engebeli Zırh

Spigen'in 10 numaralı not ailesinden favorimiz Engebeli Zırh. Bu ince, form uydurma kasanın arka tarafında hoş bir tasarım vurgusu, yan taraftaki geçiş düğmeleri ve zarif bir mat kaplaması var. Genel kullanımı engellemeden tüm taraflardaki koruma sağlamdır.

Artıları:

  • Kablosuz şarjı destekleyen ince profil
  • Sade tarzı
  • Harika kavrama

En iyi değeri: Sıvı hava

Spigen Liquid Air çantası, Galaxy Note 10 ve Note 10+ cihazlarınız için mükemmel bir temel koruma sağlar. Esnekdir ve her açıdan düşmeye karşı koruma sağlamak için hava yastığı teknolojisinden yararlanır. Maksimum dokunsallığı korumak için yan düğmeler hassas şekilde kazınmıştır. Arkada kabartmalı çokgen desen, günlük kullanım sırasında çok fazla kavrama sağlar.

Artıları:

  • Hassas düğme kesmeleri
  • Süper ince tasarım
  • Göz alıcı arka desen

En iyi Temizle Vaka: Ultra Hibrit S

Ultra Hybrid S kılıf, telefonunuzu korurken güzel Not 10 donanımını görmenizi sağlar. Şeffaf kılıf, ince çerçevelerin engellenmemesini sağlıyor, ayrıca peyzajı izlemek için kullanabileceğiniz kullanışlı bir destek ayağı var. Hibrid tasarım hem sert bir arka hem de jant etrafında esnek bir tampon içerir.

Artıları:

  • Yardımcı kickstand
  • Kablosuz şarj ile uyumlu
  • Hibrit yapı tüm temelleri kaplar

Alt çizgi

Bu sadece Samsung Galaxy Note 10 ve Note 10+ için Spigen vaka ailesinin bir örneği. Stil duyarlılıklarınız veya koruma gereksinimleriniz ne olursa olsun, kataloglarında size uygun bir şeyler bulmanız iyi olacaktır. Daha fazla bilgi edinmek için Spigen Not 10 davalarına bakın.

Bağlantılarımızı kullanarak satın alımlar için komisyon kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin.

ETİKETLER: , , , , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved