Kişisel Web Blog

Frrames tasarımcılara ücretsiz ve kaliteli Mock-Uplar sunuyor

29.01.2019
138
Frrames tasarımcılara ücretsiz ve kaliteli Mock-Uplar sunuyor

Craftwork ekibinin oluşturduğu Frrames projesinin sitesini ziyaret ederek 20’den fazla bedava Mock-Up’ı teker teker indirebilir veya 9 dolar ödeyerek hepsine tek tıkla sahip olabilirsiniz. MacOS, Windows, iOS ve Android almak kategorize edilen bu Mock-Uplarda Samsun’dan iPad’e ve hatta mobil tarayıcılara değin bir çok öbür tasarımla karşılaşmanız mümkün.

Her bir Mock_Up’ı vector olarak tasarlayan Craftwork, Mock-Upların Sketch, Photoshop, Adobe XD ve Figma üstünde de çalışmasını sağlıyor. bununla birlikte Resposive olarak tasarlanan Mock-Uplar, her boyuta düzen sağlayabiliyor. Eğer 9 dolar atamak yerine hepsini teker teker indirmeyi seçim ederseniz, Craftwork‘ün erişim reklamlarıyla karşılaşacağınızı da belirtelim.

Görünen o ki; UI, Mobil ve Wireframe ilk kez olmak üzere tasarım kitleri satış isteyen Craftwork için Frrames bir tanıtım projesi. Sitesinde her hafta yeni kaynaklar satan  Craftwork, bu kaynakları ayrıca teker teker hem de kitler halinde kullanıcıların ilgisine sunuyor.

yine de bu ufak pazarlama hareketinin tasarımcılara faydalı olmadığı söylenemez. ProductHunt’taki yorumlara kadar Mock-Upları indirip kullanan tasarımcılar, onlardan gayet hoşnut. Hatta  Craftwork ekibi, yeni geliştirmelerle kullanıcıları daha da hoşnut etmeyi planlıyor. Bu noktada bir sonraki güncellemede SVG. ve PNG formatlarının da ekleneceğini belirtelim.

Craftwork Frrames

Favorilere Ekle

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved