Kişisel Web Blog

Etkinlik yönetimi uygulamalarında yerli alternatif: Holacon

05.02.2019
117
Etkinlik yönetimi uygulamalarında yerli alternatif: Holacon

Dijital ortamda etkinliklerinizi yönetmenize olanak tanıyan bir etkinlik yönetimi yazılımı olan Holacon, geçtiğimiz yılın Aralık ayında kullanıma sunuldu. Açlık Begüm Taştan, Mustafa Özkan Taştan ve Kemal Taha Taştan tarafından kurulan Internative Yazılım ve Dijital Çözümler‘nin bir servisi olan Holacon, takriben 9 ay içinde geliştirildi.

Ayrı boyutlardaki ve kategorilerdeki etkinliklerin a’dan z’ye yönetilmesini ve katılımcıların etkinliklerde interaktif bir deneyim elde etmesini karşılayan Holacon, platformu içinde 20’den artı içerik ve idari vasıta bulunduruyor.

İnteraktif bir deneyim sunacak

Holacon’un sunduğu özellikler aralarında Işlem Yönetimi, Tescil Yönetimi, Konaklama ve Aktarma Yönetimi, Etkinlik İçerik Yönetimi ve Pazarlama, Web Site ve Mobil Kullanım, Entegrasyon ve Rapor Servisi gibi çözümler bulunuyor.

Mobil uygulaması ile katılımcılarına farklı alanlara yönlendirilmiş deneyimler sunan Holacon, katılımcılara faaliyetler görüntüleme, kayıt yaptırabilme, davetiye sistemi ile kendi e-posta adresine gelen davetiyeleri uygulamada görebilme, mesaj gönderebilme, randevular oluşturabilme ve etkinlik öncesi ve sonrası kontak listesi oluşturup kalıcı bir şekilde öteki kişiler ile iletişim halinde kalabilme gibi imkanlar sunuyor.

Tatbik içinde Duyurular, Faaliyet Anıları, Meslek Ağı, Kendini Tanıt, Organizatöre Sor ve Kayıp Eşya gibi kategorilerin yer aldığını da ekleyelim. Bunların haricinde iştirakçi kartı, fotoğraflar, ulaşım bilgileri, soru kütüphanesi, anketler, canlı oylama, alan haritaları, etkinlik hakkında bilgiler, navigasyon ve oturumları bildiren ve değerlendirilmesine müsade veren faaliyet programı gibi modüllerin mevcut olduğunu da belirtelim.

Bilhassa yurt dışarıda Idloom, Meetinghands, Whova, Cvent ve Social Tables gibi rakiplere sahip olan Holacon, rakiplerinin bir birleşimi haline gelerek onları geride bırakmayı hedefliyor. Şu belli başlı değin herhangi bir yatırım almayan Holacon, etkinliğin büyüklüğüne göre kullanıcıları için bir fiyat belirliyor. Belirlenen fiyatlar üzerinden Holacon’a aylık ya da yıllık abone olmak da olası.

Faaliyet sektöründe çalışan insanların daha az stresli ve daha sorunsuz bir süreç geçirmelerini sağlayacaklarını belirten Holacon, lokal olarak çözümlerini kullanıcılarla buluşturduktan sonradan kullanıcıların etkinliklerini global pazarda bir köprü görevi görerek duyurmayı hedefliyor.

Holacon Internative

Favorilere Ekle

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved