Kişisel Web Blog

Epic Store tekrar bomba patlattı: Celeste ve Inside bedava.

14.09.2019
191

Epik Oyunlar Mağazasıücretsiz oyun kampanyalarına devam ediyor. Bu hafta, son yılların en popüler bağımsız yapımlarından biridir. Celeste ve içeride oyunlar bedavaydı. Her iki oyunu da 5 Eylül Perşembe gününe kadar ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.

Matt Oyunlar Yapar Celeste tarafından geliştirilen, 2018 Yılın Oyunu (GOTY) adaylardan biri. Neredeyse tüm oyun eleştirmenlerinden 10'una kadar puan alan Celeste, ilginç hikayesi, etkileyici müziği ve zorlu oyun mekaniği ile dikkat çekiyor. Celeste'nin beyaz kağıdı:

"TowerFall'in yaratıcıları tarafından yaratılan bu süper çapraz platform oyununda, Celeste'nin Mount Celeste zirvesine yolculuklarında şeytanlarla savaşmasına yardım edin. Yüzlerce el yapımı mücadeleyi geçin, gizemli dağları çözün ve dağın gizemini ortaya çıkarın. "

İçeride, tıpkı Celeste gibi, bağımsız oyun klasiklerinden biri. Limbo'nun yaratıcıları tarafından hazırlanan Inside, 2016 yılında piyasaya sürüldü ve yılın en dikkat çekici oyunlarından biriydi. Yoğun atmosferiyle oyuncuları kendine çeken Inside; karanlık bir projenin merkezine çekilmiş bulan terk edilmiş, yalnız bir çocuğu kontrol ediyoruz.

İçte ve Celeste şu anda Epic Games Store'dan Epik Oyunlar Başlatıcısı. Kampanya 5 Eylül'e kadar devam edecek. Ayrıca Epic Games Store önümüzdeki hafta tekrar iki oyun verecek: Sonun Gecesi ve ABZU.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved