Kişisel Web Blog

Disney + Ewan McGregor'un Obi-Wan Kenobi olarak geri döndüğünü görecek

31.08.2019
55

Fotoğraf: Lucasfilm

Ne bilmek istiyorsun

  • Disney + 12 Kasım 2019'da geliyor.
  • Ewan McGregor, Obi-Wan Kenobi rolünü üstlenecek.
  • Gösterinin çıkış tarihi belli değil.
  • Önümüzdeki haftalarda "merhaba orada" meme çok görmeyi bekleyebilirsiniz.

Disney, bu hafta bize D23 Fuarında atış yapan tüm patlayıcılar ile çıkıyor ve bize Disney + yayın servisi için daha fazla şov haberi getiriyor. Mandorlian'ın fragmanındaki sıcak, Lucasfilm Başkanı Kathleen Kennedy, sahneye açıkça sersemlemiş bir Ewan McGregor getirdi ve tekrar Obi-Wan Kenobi'yi oynayıp oynatamayacağını sordu. Sızan görüntülerden beri uzun zamandır söylemek istediği açıktı ve kalabalığa bakarken “evet” dediği gibi heyecanı duyabilirsiniz.

Devasa bir nesiller için, Ewan'ın Obi-wan versiyonu bir Jedi olmanın ne anlama geldiğinin özüdür. Aslen, filmin ilk üçlemesinde Sir Alec Guinness tarafından oynanan Kenobi, imparatorluğun yükselişine yol açan Jedi katliamlarının son kurtulanıydı. 1., 2. ve 3. bölüm göründüğünde McGregor, karakterin daha genç bir versiyonunu oynadı ve Kenobi ile birlikte büyüdüğünü ve Guinness'in olamayacağı şekilde somutlaştırdığını gördük. McGregor takımından Obi-Wan, rol alan birçok fizikselliğe sahip olan mükemmel ve karizmatik bir kahramandı.

Obi-Wan Kenobi'yi oynayan Ewan McGregor, Sith'in İntikamı olaylarından sekiz yıl sonra, Obi-Wan'ın bebeği en son teslim ettiği Obi-Wan'ı gördüğü yeni bir diziye katıldığını açıkladıktan sonra izleyiciyi elektriklendirdi. Skywalker, Tatooine'nın evine.

Starwars.com'dan bir makale bize yukarıda gördüğünüz ekstra detayları veriyor. Bu, Tatooine’de sadece Obi-Wan’ı göreceğimiz anlamına mı geliyor? Yoksa onun maceralara çıktığını mı göreceğiz? Öğrenmek için sabırsızlanıyorum.

Obi-Wan'ın ne zaman Disney + streaming servisine geleceğini bilmiyoruz ve lansman için tam zamanı olacağını sanmıyorum. Bu D23'e son dakika ilavesi gibi görünüyor, bu yüzden hala gösteriyi yapmak zorunda kalacaklarına eminim. Disney + 12 Kasım 2019’da piyasaya sürüldü ve ayda 6.99 dolar veya yılda 70 dolar gibi düşük bir maliyete mal olacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved