Kişisel Web Blog

Disney + aynı anda 4K çözünürlükte 4 akışa izin verecek

31.08.2019
44

Disney + 'nın nikelleyeceği ve bizi ölüme mahkum edeceği korkusu çok çabuk bir şekilde hafifletiliyor. Zaten her şeyi çevrimdışı olarak izleyebileceğimizi zaten biliyoruz – telefonunuzda veya tabletinizde bulunan depolama alanı miktarındaki gerçek sınırlama ile.

Elmaları portakallarla karşılaştırmamıza rağmen, Disney + bu noktada değer bakımından net bir kazanan.

Ve şimdi, röportaj sayesinde CNETŞimdi 12 Aralık’ta Amerika’da başlayacak olan Disney + servisi ile ilgili diğer teknik detaylar hakkında bir veya üç şey biliyoruz.

Tek bir seferde dört adede kadar Disney + örneği yayınlayabileceksiniz – hepsi 4K çözünürlükte ve tümü tek başına 6.99 dolarlık tek bir fiyatla veya Hulu ve ESPN + ile birlikte paketlerseniz ayda 12.99 dolar.

Netflix'te oldukça büyük bir tokatlamak gerekiyor. Birincisi, UHD çözünürlüğünde bir şey izlemek istiyorsanız Netflix'in ayda 15.99 $ alması gerekiyor. (Düzenli "yüksek çözünürlüklü" plan ayda 12.99 dolardan gelir.) Yani, temelde maliyetin yarısından bahsediyorsunuz. Aynı anda akarsu sayısı için de geçerli. Her iki hizmet de aynı anda dört teklif veriyor, ancak fiyat farklılıkları devam ediyor.

Sorun, her zaman olduğu gibi, Disney + fiyatının ne kadar istikrarlı olacağıdır. Ayda 6.99 dolar (veya paket için 12.99 dolar) ne kadar kalacak? Bir yıl sonra artacak mı? Yoksa Disney, statükoyu istediği kadar tutabilmek için piste mi sahip?

Bu da ikili bir teklif değil. Pek çok kişi Disney + 'ya abone olacak ve Netflix. Ve diğer birçok hizmet. Teklif ettikleri sürece farklı kaliteli içerik, bu mantıklı olacak.

Sonunda biraz pahalı almaya başlasa bile.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved