Kişisel Web Blog

D23 üyeleri, Disney + 'ya üç yıllık abonelikten% 33 oranında indirim aldı (evet, ücretsiz üyelik bile)

31.08.2019
42

Bu haftasonu, Disney'in yeni ve yaklaşmakta olan Disney, Marvel ve Star Wars ile ilgili pek çok şeyi sergilediği yıllık D23 Expo'da, katılımcılara Disney + aboneliği için üç yıl boyunca% 33 indirim uygulandı. "Neden% 33?" soruyor olabilirsiniz. Çünkü yılda 23 dolar. Zeki D23, Zeki.

Disney, etkinliğe katılıp katılmamış olsun olmasın, tüm D23 üyelerine Disney + 'a kaydolma teklifini genişletti (ayrıcalıklı olduklarını düşünen tüm hayranlar için üzülmek üzere). Bugün itibariyle, ücretsiz veya ücretli bir D23 üyeliğiniz varsa, D23 Disney + promosyonundan yararlanabilirsiniz.

D23’e Gold veya General üyeliği ile Disney +’ya erken kayıt olabilirsiniz (erken erişim değil, şimdi kaydolma şansı) ve üç yıllık aboneliği seçin. Disney + fiyatı ayda 6.99 dolardan 3.92 dolara düşüyor. Fena değil!

General D23 üyeliği ücretsizdir ve size D23 web sitesindeki özel içeriğe, ayrıca özel promosyonlara ve haftalık bir bültene erişim sağlar. D23 Gold üyeliği, her ay Anaheim, California ve daha birçok ülkede gerçekleşen D23 de dahil olmak üzere, yıl boyunca onlarca özel etkinliğe erişim sağlayan bir üyelik belgesi, üç aylık güzel bir dergi sunuyor. Tek bir üyelik için yılda 99 $, aile üyeliği için yılda 130 ABD Doları'dır; bu, üyelik hariç tutulanlara erişmek için üç kişiye kadar daha iyidir.

Bu teklif yalnızca 2 Eylül’e kadar geçerlidir. Zaten bir D23 aboneliğiniz yoksa, hemen bağlantıya geçmeniz daha iyi olur, çünkü bağlantının size ulaşması 36 saat sürer.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved