Kişisel Web Blog

Aşık Olduğunuzun 8 İşareti

21.02.2019
114

Ondan hoşlanıyor musunuz yoksa çoktan aşık oldunuz mu? Hala ikilemdeyseniz aşağıdaki maddelere göz atın. İşte aşık olduğunuzun 8 işareti…

Aşık Olduğunuzun 8 İşareti

1. Uzun süreli göz teması

Uzun süre birbirinin gözlerine bakan insanların güçlü bir duygusal çekim hissettiği bilimsel olarak kanıtlandı. Kendinizi sıklıkla sevgilinizin gözlerine bakarken buluyorsanız ve o da size karşılık veriyorsa, yüksek ihtimalle aşıksınız.

2. Önceden planlıyorsanız

Sadece güvendiğimiz ve hep yanımızda olacağını bildiğimiz insanlarla aylar sonrası için planlar yaparız. Sevgilinizle daha şimdiden yazın çıkacağınız tatili planlıyorsanız, bu iyiye işaret!

3. Geçmiş ilişkileri artık düşünmüyorsanız

Eski sevgilinizi uzun süredir düşünmediyseniz, artık umursamıyorsunuz demektir. İlişkinizin geçmişten kopup gitmesine izin verdiniz ve ilerlemeye hazırsınız.

5. Mutluluğunu önemsiyorsanız

Sevgilinizin mutluluğunu önemsiyorsanız, gerçekten önemsiyorsanız, ve onu mutlu etmek için bir şeyler yapmak istiyorsanız muhtemelen aşıksınız.

6. Küçük fedakarlıklar 

Bu önceki ifadeyle el ele gider. Sevgiliniz hasta olduğunda dışarı çıkmak yerine onunla ilgilenmek istmeniz de aşık olmanın bir belirtisidir. Yine de dikkatli olun, bunun gibi küçük fedakarlıklar tamam, ama her konuda fedakarlık yapmak ve kendi isteklerinden vazgeçmek bir süre sonra sizi mutsuz edecektir.

7. Daha çok terliyorsız

Evet, yanlış duymadınız. Araştırmalar, aşık olduğunuzda hasta ve endişeli hissedebileceğiniz hatta daha fazla terleyebileceğinizi ortaya koydu.

8. Ağrı eşiğiniz artar

Bilimsel araştırmalar, aşık olanların olmayanlara oranlara ağrı eşiklerinin daha yüksek olduğunu söylüyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved