Kişisel Web Blog

Apple’ın fotoğraf yarışması Shot on iPhone, sosyal medya üzerinden katılımcılarını bekliyor

23.01.2019
135
Apple’ın fotoğraf yarışması Shot on iPhone, sosyal medya üzerinden katılımcılarını bekliyor

Apple, 22 Ocak ile 7 Şubat aralarında, iPhone ile çekilen fotoğrafların katılabileceği Shot on iPhone adlı bir müsabaka düzenliyor. Fotoğraflar sosyal ağ üzerinden #ShotoniPhone etiketiyle paylaşacak ve akabinde jüri üyeleri bütün dünyadan gönderilen fotoğrafları değerlendirerek kazanan 10 fotoğrafı seçecek. Kazananlar Şubat ayında açıklanacak, kazanan fotoğraflar ise açıklanmış şehirlerdeki reklam panolarında, Apple mağazalarında ve internette sergilenecek.

Shot on iPhone Challange’a katılmak için iPhone ile çektiğiniz en iyi fotoğrafı #ShotOniPhone etiketiyle Instagram veya Twitter’da yayınlamanız gerekiyor. Weibo kullanıcıları da #ShotOniPhone# etiketini kullanarak yarışmaya katılabilecekler. Resim izah etme yazısında kullanılan iPhone modelinin belirtilmesinin zorunlu olduğunu da hatırlatalım. sosyal ağ aracılığıyla paylaşım yerine getirmek istemeyenler de çektikleri fotoğrafı “ad_soyad_iphonemodeli” şeklinde adlandırarak en yüksek çözünürlük ayarıyla email protected adresine de gönderebilecekler.

iPhone 6s ile Mariko Klug göre çekildi.

Fotoğraflar aracısız olarak kameradan dargın ya da Fotoğraflar uygulamasında Apple’ın düzenleme araçları ya da üçüncü taraf yazılımlar kullanılarak düzenlenmiş olmalı. Fotoğraf gönderim dönemi lokal saatle 22 Ocak günü 11:01’de başlayacak ve 7 Şubat günü 10:59’da sona erecek. Yarışmaya katılmak için 18 yaşını doldurmuş edinmek da Apple’ın bir zorunluluğu olarak karşımıza çıkıyor.

iPhone 7 ile Erdem Summak kadar çekildi.

Shot on iPhone’un Apple çalışanlarına ve onların yakın akrabalarına açık olmadığını da belirtelim. Kazanan 10 resim, Apple Newsroom, Apple’ın Instagram kanalları, apple.com, Apple mağazaları, Apple WeChat, Apple Twitter hesapları, Apple Weibo hesapları ve dünya çapındaki reklam panolarında sergilenece. Kazananlara ise 26 Şubat 2019’da ya da daha yakın bir tarihte bilgi verilecek.

#ShotoniPhone Apple iPhone Shot on iPhone

Favorilere Ekle

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved