Kişisel Web Blog

9PM Football Managers oyunu ilk 10 günde 100 bin indirilme barajını aştı

21.01.2019
117
9PM Football Managers oyunu ilk 10 günde 100 bin indirilme barajını aştı

Ocak ayının birincil günlerinde Yılmaz Vural‘ın hikayesini anlatan futbol menajerlik oyunu 9PM Football Managers‘tan sizlere bahsetmiştik. 26 Aralık tarihinde ayrıca iOS hem de Android platformları için ücretsiz olarak sunulan 9PM Football Managers, birincil 10 gününde kayda değer bir başarı yakaladı.

Hikaye odaklı olan ve merkezine ülkemizin manâlı teknik direktörlerinden olan Yılmaz Vural‘ı bölge 9PM Football Managers oyunu, yayınlandığı ilk 10 günde 100 bin indirilme barajını aşmayı başardı. 9PM Football Managers oyunun başvuru formu marketlerinde en çok indirilen oyunlar arasında ilk beşte yerini aldığını da ekleyelim.

Başarılarının şipşak devam edeceğini dile getiren Uncosoft‘un CEO’su Enes Çakır, bu hızlı yükselişte bilhassa ülkemizdeki futbol menajerlik oyunu severlerin büyük katkısının olduğunu ve yurt dıştan yaşamış Türklerden de desteklerini beklediklerini sözlerine ekledi.

Oyuna olan ilginin gün geçtikçe daha da arttığını bildiren Enes Çakır, kullanıcılardan gelen yorumların ve önerilerin kendileri için çok değerli olduğunu, bu yorumlar ve öneriler neticesinde oyunun en kısa zamanda kullanıcıların istekleri ile şekilleneceğini ve tüm zamanların en gözde oyunu olacağını dile getirdi.

ilk haftasında Apple’ın tatbik mağazası olan App Store‘un oyun önerileri içinde de yer alan 9PM Football Managers, 26 Ocak’ta sona erecek olan 1986 liginin bitimiyle birlikte sezon sonunda kullanıcılarına çeşitli sürpriz vermeyi de planlıyor. Dilerseniz 9PM Football Managers oyununu Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.

9PM Football Managers Uncosoft Yılmaz Vural

Favorilere Ekle

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved