Kişisel Web Blog

1 milyon aktif kullanıcısı bulunan Bundle’ın dikkat çeken doğal reklam çözümleri

11.01.2019
567
1 milyon aktif kullanıcısı bulunan Bundle’ın dikkat çeken doğal reklam çözümleri

Mobil habercilik uygulaması Bundle, öne çıkan rakamlarını ve yeni reklam modellerini paylaştı. Paylaşılan bilgilere göre Bundle, bugüne değin 2.2 milyonun üstünde indirmeye ulaştı. Aylık 32 milyon haber okumasına sahip olan platformda 1 milyon aylık aktif kullanıcı ve 290 bin günlük ortalama aktif kullanıcı bulunuyor. Kullanıcıların tatbik içerisinde geçirdiği ortalama süre ise 7 dakika olarak açıklanıyor. Bu rakamların son 1 aylık verilere dayandığını da belirtelim.

Bundle paylaştığı rakamlarının yanında reklam modellerini güncellendiğini de açıkladı. Bundle bu ay hayata geçirdiği yeni ‘native’ reklam modellerini markaların kullanımına sundu. Bundle’ın sunduğu yeni reklam modelleri, markanın renkleri ve kurumsal kimliği ile tamamen özelleştirilebiliyor. Html ve video kullanımına olasılık tanıyan bu 5 öbür reklam modeli ile Bundle, markaların reklam formatlarıyla müşterilerine aracısız ve etkili şekilde ulaşmasını sağlıyor.

E-ticarete özel

E-ticaret sitelerinin ve satmak odaklı markaların fırsat ürünlerini tanıtabileceği bir vitrin görevi gören bu model, markalara ve ürünlere tarafından uyarlanabiliyor. aynı zamanda mahsul bilgisini XML beslemeleri üzerinden alarak dinamik olarak güncellenecek şekilde yayın yapılabiliyor.

Bütün Ekran Video

Bilhassa video reklam formatını seçim eden markaların favorisi olan bu model, markayı ve ürünü kullanıcıya tanıtmanın kayda değer yollarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

Galeri formatı

Görsel hikaye anlatımı için en yerinde platformlardan biri olan Bundle, ürünün ve markanın kendisini en dinç şekilde açıklama etmesini sağlayabileceği sağdan sola kaydırmalı görselleri sergileyebileceği çözümler sunuyor.

Tek sayfa

Bütün ekranda markanın uygulamak istediği sayfayı (landing page) görebildiği ve bütün markalar için yerinde olan etkin bir reklam modeli.

Web sitesi/ Mobil tatbik yönlendirme

Aracısız Olarak karşılama sayfası veya uygulama mağazasına yönlendirme gerçekleştirmek isteyen markalar içinse web sitesine ya da mobil uygulamaya yön belirleme seçeneği sunuluyor.

Bundle, native reklam modelleri haricinde Kurumsal Irtibat ve İçerik Pazarlaması dikeylerinde de yenilikler yapıyor. İçerik pazarlaması yapan markalar da bundan böyle Bundle İçerik Mağazası’nda (Content Store) müşterilerine içeriklerini ulaştırabiliyor. İçerik üreten markalar yayıncı olarak İçerik Mağazası‘nda önerilen mecralar arasına girebiliyor ve kendi kategorilerinde ön sıralarda yer alabiliyor.

Bundle’ın Sponsorlu Paketler uygulaması ise kullanıcıları markaya özel oluşturulan bir daha aşağı sayfaya yönlendiriyor. Sponsorlu Paketler, markanın kendisi ile özdeşleştirdiği, desteklediği ve maksat kitlesine hitap eden yayıncıları bir arada sunarak Bundle kullanıcılarının tümünü takip edebilmesine olasılık tanıyor. Özelleştirilebilir sayfa tasarımları, markanın kimliğini yansıtmasını sağlıyor.

Bundle

Favorilere Ekle

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved